top of page

Fanoušci pozor! Vstupenky do ČESKÉHO SEKTORU na EURO v prodeji!

Bude to velké. A nejspíš rovnou největší EURO v dějinách. I tak komunikuje EHF mistrovství Evropy 2024 v Německu, na které si národní tým zajistil vstupenku pěti výhrami v kvalifikační skupině. Teď vám přinášíme důležité informace ohledně prodeje vstupenek do českého sektoru (kotle). K dispozici pro vás máme vyhrazená místa, abyste si mohli užít fantastickou atmosféru pohromadě a společně tak vytvořili reprezentaci parádní podporu. Vstupenky je ovšem potřeba kupovat co nejdříve, už v předprodeji. O akci je velký divácký zájem a některé haly jsou už v tento okamžik před vyprodáním. Tak co, dorazíte do Mnichova?


Harmonogram utkání českého národního týmu na EURU 2024

11. ledna (20:30): Dánsko – Česko

13. ledna (18:00): Česko – Portugalsko

15. ledna (18:00): Česko – Řecko


Jedinečná šance pro české fandy! Právě teď si můžete koupit lístky na skupinu F přímo do českého kotle! Speciálně pro vás jsou vyhrazeny sektory po kliknutí na speciální odkaz. Jak na to?

1. Klikněte na tento odkaz Speciální link na lístky do ČESKÉHO KOTLE

2. Napište promo kód: EURO-CZE

3. Vyberte místa ve vyhrazených barevných sektorech U1, U2, U3, T2 a T3


Na první duel šampionátu na fotbalovém stadionu v Düsseldorfu už nyní míří 40 tisíc fanoušků, příliš vstupenek nezbývá ani v ostatních halách. Čeští fandové mají díky speciálnímu linku a limitovaným lístkům možnost rezervovat si svoje sedadla dopředu. Neotálejte ale příliš dlouho, nabídka je časově omezená.


„Věřím, že spousta českých fanoušků přijede do Německa a podpoří nás. Během kvalifikace byli neuvěřitelní, vytvořili pokaždé excelentní atmosféru. V Mnichově, který není daleko, můžou být a budou rozdílovým faktorem,“ uvědomuje si trenér národního týmu Xavier Sabate.


Tak co, pojedete s námi?3 zobrazení0 komentářů
bottom of page