Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ JISKRA HAVL. BROD – SK HC TIŠNOV

Tišnovští házenkáři v přímém souboji o čelo tabulky prohráli

Tišnov – V předehrávaném jedenáctém kole Jihomoravské ligy v házené mužů došlo na přímý souboj o první místo v tabulce. Tišnov zavítal na palubovku Havlíčkova Brodu.

Zápas dvou dosud neporažených týmů se od začátku stal především soubojem důsledných obran a skóre na světelné tabuli naskakovalo jen pomalu. Domácí Havlíčkův Brod spoléhal hlavně na svého nejlepšího střelce Matějů, jehož vytrvalé silové průniky měli problém tišnovští obránci přerušovat. Hosté měli navrch v rychlém přechodu do útoku, při zakončování je ale zrazovala přesnost a kvalitní výkon podal také havlíčkobrodský brankář.
Domácí si téměř po celý průběh zápasu udržovali třígólový náskok, který Tišnov ani přes maximální bojovnost nebyl schopen umazat. Chyby při závěrečné snaze o rychlé dohrání do gólových šancí nakonec stanovily konečné pětigólové vítězství pro Havlíčkův Brod.
K dalšímu utkání nastoupí házenkáři v tišnovské sportovní hale v neděli 9. listopadu od 17,00 hodin proti pátému týmu tabulky Sokolu Hostěrádky.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – SK HC Tišnov 24:19 (10:8)


Sestava a branky: Pšenica, Kašparec Michal – Švehla 1, Adensam 2, Cabák 3, Veselý, Novotný 11, Schneider O., Gajdoš 1, Klíč, Kašparec Martin 1.