Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oslavy 65 let založení klubu - 2004

Na házenkářském galavečeru se sešli významní hosté


Oslavy výročí házené v Tišnově, reprezentované především slavnostním galavečerem, proběhly na vysoké společenské i zábavné úrovni.
 

Menší kaňkou by mohla být jen slabá účast tišnovské veřejnosti. Jako hosté dorazili např. hokejisté Patrik Eliáš a Tomáš Vokoun, mistr světa v krasojízdě Arnošt Pokorný a interligoví házenkáři i házenkářky z Brna (Michal, Dostalík, Lucie Kantůrková,..). Během večera byli vyhlášeni i nejlepší házenkáři historie v kategoriích dle časových období. Oceněni byli Miloslav Pokorný, Miloslav Novotný a Marcel Fabián.
„Vybrat z takového množství házenkářů vždy jen jednoho byl velmi těžký úkol, proto jsme ve spolupráci s pamětníky, přihlíželi i k příkladnému sportovnímu přístupu či k zásluhám o rozvoj našeho sportu v Tišnově,“ uvedl P.R. manažer Jan Schneider.
Všichni hosté si pochvalovali příjemnou atmosféru i zábavný program. „Nečekal jsem, že to tu bude na tak vysoké úrovni, organizace i zábava je tu perfektní, jenom se divím, proč sem nepřišlo více diváků,“ kroutil hlavou Jan Zezulčík, který se na slavnostní galavečer přijel za svými házenkářskými přáteli podívat i se svou přítelkyní až z Ostravy. Vysvětlení nenachází ani Schneider. „Propagaci jsme se snažili nepodcenit, plakáty byli na všech dostupných plochách, upoutávky běžely na TTV, články o chystaném večeru vyšli i v regionálním tisku. Možná mají tišnováci raději akci s větší tradicí, ale věřím že kvalitou si náš galavečer do budoucna místo na společenském výsluní brzy vybojuje.“
V předsálí byla k nahlédnutí také výstava historických dokumentů a dresů ze všech epoch tišnovské házené. V pamětní knize zanechaly osobnosti i neznámí návštěvníci poděkování za krásný večer a propagaci sportu.