Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kroužek miniházené v Tišnově

3. 10. 2016

Klub Házená Tišnov připravil pro školní rok 2016/2017 pro kluky a holky z prvních, druhých, třetích a čtvrtých tříd sportovní kroužek miniházené. Cílem kroužku je všeobecný pohybový rozvoj se zaměřením na házenou. Děti se v kroužku miniházené naučí základní dovednosti, které je třeba umět při míčových hrách (běhat, házet, driblovat). Miniházená se liší od klasické házené menším hřištěm, speciálním gumovým míčem, se kterým prakticky nehrozí zranění.  V rámci tréninku je kladen důraz na hravost, potěšení a prožitek hry s míčem. Trénink je veden především formou her, které všestranně u dětí rozvíjí pohybové schopnosti, dovednosti, rychlost, pozornost, koordinaci a házenkářské dovednosti. Hra dětem přináší pozitivní zážitky podporující správný vývoj dětského chování, jako je také chování ve skupině. Je to hra pro děti velmi atraktivní.

Tréninky pod vedením zkušených hráčů házené a licencovaných trenérů Jiřího Havláta a Martina Novotného budou pravidelně až do konce školního pololetí ve sportovní hale v Tišnově v pondělí od 15:00 do 16:00 hodin a ve středu od 16:00 do 17:00 hodin. Poplatek za účast v kroužku miniházené (pravidelný členský klubový příspěvek) je stanoven pro tento školní rok ve výši 800,-Kč za každé pololetí (tj. 1600,- Kč za celý školní rok). Snížení nebo prominutí příspěvku ze sociálních nebo jiných závažných důvodů je možné a řeší se individuálně na základě předložené žádosti. Přihláška je ke stažení na webových stránkách klubu, dále pak k dispozici u trenérů a vedení školy. Členové klubu jsou pojištěni úrazovým pojištěním prostřednictvím Pojišťovny VZP, a.s. Pojištění se vztahuje na tréninky i sportovní utkání.

Veškeré informace poskytují trenéři na telefonních číslech 605 732 756 (Jiří Havlát) nebo 777 840 592 (Martin Novotný). Vedení klubu je možné kontaktovat na telefonním čísle 777 837 883 (Jan Schneider) nebo emailem na hazena@hazenatisnov.cz.

 

logo_minihazena.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář