Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuální informace

 • Poplatek za účast v kroužku miniházené (pravidelný členský klubový příspěvek) je stanoven pro školní rok 2017/2018 ve výši 800,-Kč za každé pololetí (tj. 1600,- Kč za celý školní rok). Poplatek za 1. pololetí je splatný do konce září 2017, poplatek za 2. pololetí do konce února 2018. Lze ho uhradit v hotovosti trenérům během tréninku nebo zaslat na bankovní účet spolku vedený u MONETA Money Bank, č.ú.: 312703514/0600. Jako variabilní symbol uveďte, prosím, rodné číslo dítěte a v textu příkazu jeho jméno.
 • Snížení nebo prominutí příspěvku ze sociálních nebo jiných závažných důvodů je možné a řeší se individuálně na základě předložené žádosti. Informujte se, prosím, u trenérů nebo vedení klubu.
 • Přihláška ke stažení ZDE
 • Vyplněnou přihlášku přineste osobně (pošlete po dítěti) na některý trénink nebo zašlete poštou na Házená Tišnov, z.s., Riegrova 274, 666 01 Tišnov.
 • Tréninky probíhají ve sportovní hale SSK Tišnov, Drbalova 274, Tišnov. Mapa ZDE.
 • Členové klubu jsou pojištěni úrazovým pojištěním prostřednictvím pojišťovny Kooperativa, a.s. Pojištění se vztahuje na tréninky i sportovní utkání.
 • Všechny pomůcky pro tréninky i zápasy (míče, dresy, týmové oblečení) dostanou děti k užívání zdarma. Potřebují tedy pouze tričko, trenýrky a kvalitní sálovou obuv (výběr vhodné obuvi doporučujeme konzultovat s trenérem, je možné také využít partnerských smluv klubu k nákupu sportovní obuvi, oblečení a doplňků se slevou).
 • Podáním přihlášky souhlasí zákonný zástupce s tím, že:
  a) dítě je zdravotně způsobilé absolvovat fyzickou zátež sportovních tréninků a utkání,
  b) dítě bude pravidelně docházet na sportovní tréninky a jeho případnou nepřítomnost předem omluví telefonicky nebo emailem.
  c) osobní údaje dítěte podle zákona č. 101/2000 Sb. budou dále zpracovávány pro potřeby klubu nebo Českého svazu házené,
  d) fotografie dítěte je možné zveřejnit v rámci propagace klubu a pro potřeby Českého svazu házené.
 • Veškeré informace poskytují trenéři na telefonních číslech 605 732 756 (Jiří Havlát) nebo 777 840 592 (Martin Novotný). Vedení klubu je možné kontaktovat na telefonním čísle 777 837 883 (Jan Schneider) nebo emailem na hazena@hazenatisnov.cz.

 

logo_minihazena.png