Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Jiskra Havlíčkův Brod – SK HC Tišnov 24:19 (10:8)

2. 11. 2014

V předehrávaném jedenáctém kole Jihomoravské ligy v házené mužů došlo na přímý souboj o první místo v tabulce. Tišnov zavítal na palubovku Havlíčkova Brodu.

Zápas dvou dosud neporažených týmů se od začátku stal především soubojem důsledných obran a skóre na světelné tabuli naskakovalo jen pomalu. Domácí Havlíčkův Brod spoléhal hlavně na svého nejlepšího střelce Matějů, jehož vytrvalé silové průniky měli problém tišnovští obránci přerušovat. Hosté měli navrch v rychlém přechodu do útoku, při zakončování je ale zrazovala přesnost a kvalitní výkon podal také havlíčkobrodský brankář.

Domácí si téměř po celý průběh zápasu udržovali třígólový náskok, který Tišnov ani přes maximální bojovnost nebyl schopen umazat. Chyby při závěrečné snaze o rychlé dohrání do gólových šancí nakonec stanovily konečné pětigólové vítězství pro Havlíčkův Brod.

K dalšímu utkání nastoupí házenkáři v tišnovské sportovní hale v neděli 9. listopadu od 17,00 hodin proti pátému týmu tabulky Sokolu Hostěrádky.
 

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – SK HC Tišnov 24:19 (10:8)
 

Sestava a branky Tišnova:
Pšenica, Kašparec Michal – Švehla 1, Adensam 2, Cabák 3, Veselý, Novotný 11, Schneider O., Gajdoš 1, Klíč, Kašparec Martin 1.
Trenér: Kořínek

 

Náhledy fotografií ze složky TJ JISKRA HAVL. BROD – SK HC TIŠNOV

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář