Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK KUŘIM B - SK HC TIŠNOV 29:20 (9:10)

17. 11. 2014

Zranění pronásledují v závěru podzimní poloviny soutěže tišnovské házenkáře. V lokálním derby proti rezervě Kuřimi dohrávali zápas pouze v sedmi hráčích a ztratili tak vedení ze začátku utkání. Kuřim po poločase 9:10 zvítězila 29:20.

Už od prvních kol nemůže tišnovský trenér Kořínek počítat s dlouhodobě zraněnými bratry Gruberovými. Rovněž ze zdravotních důvodů nakonec k zápasu do Kuřimi nemohli přicestovat ani hostující hráči z Rožnova Zuzaňák, Adensam a Smejkal, kteří v předchozích kolech pomáhali zaplnit mezery v tišnovské sestavě.
Při předzápasovém rozcvičování si navíc svalové zranění přivodil pivotman Gajdoš, Tišnov chtěl i přesto vybojovat vítězství a potřebné body do ligové tabulky. Začátek zápasu tyto ambice potvrzoval, i přes osobní obranu na Novotného se hráči Tišnova dokázali dostat do šancí a trpělivou obranou úspěšně zastavovali kuřimské nájezdy. Brzy si tak vybojovali pětibrankové vedení.
Brzy se ale zranil i Novotný a soupeř svou osobní obranu přesunul na Švehlu. Po jeho vyřazení z rozehrávky tak na hřišti tišnovským ze spojek zůstal jen Veselý, který navíc na tomto postu pravidelně nastupuje teprve v letošní sezóně. Bez hry spojek se útok hostů stal těžkopádným a soupeř se krátce po začátku druhé půle poprvé dostal do vedení.
Tišnovští házenkáři tak v útoku začali riskovat, střelami z dálky se dokázali prosadit Slavíček i Veselý, ztrát míče plynoucích z absence útočného systému však bylo víc a soupeř dokázal chyby gólově trestat. V závěru zápasu odstoupil ze hry pro zranění ruky i obranář Jan Schneider. Úzkému kádru Tišnova tak došly síly a soupeř nakonec zvítězil devítibrankovým rozdílem.

SK KUŘIM B - SK HC TIŠNOV 29:20 (9:10)

Sestava a branky Tišnova:
Kašparec Michal - Gajdoš, Švehla 2, Slavíček 4, Kašparec Martin 5, Veselý 5, Novotný 3, Schneider J., Schneider O. 1, Klíč
Trenér: Kořínek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář