Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK HC Tišnov - Sokol Nové Bránice 28:21 (13:8)

21. 9. 2014

Ke svému prvnímu utkání podzimní části Jihomoravské ligy nastoupili tišnovští házenkáři v takřka zaplněné sportovní hale. V prvním mistrovském utkání přivítali Nové Bránice, druhý celek loňské tabulky.

Na hráčích Tišnova byla znát určitá nervozita, brzy se však začala projevovat lepší herní a fyzická příprava domácího týmu, který do letošní soutěže nastoupil pod novým trenérem a po kvalitnější předsezónní přípravě, než tomu bylo v letech předchozích.
Soupeř z Bránic sice poměrně brzy vytáhl osobní obranu na rychlé spojky Grubera a Novotného, díky uvolněnému prostoru na brankovišti si však domácí hráči začali jednodušeji vytvářet gólové pozice, zejména ze situací jeden na jednoho. Premiérové branky za družstvo mužů se tak dočkal i Petr Jančík, který z Tišnova odešel v dorosteneckém věku a nyní se vrátil do družstva mužů. "Soupeř vysunul osobní obranu na dvě naše klíčové spojky, na tuto herní variantu se teď v tréninku zaměříme, protože ji bude zřejmě opakovat více soupeřů. Současně je také třeba ještě hodně pracovat na rychlém přechodu do útoku, fyzická zdatnost našich hráčů není stále ideální, z toho pak pramenilo množství nevynucených osobních chyb, které rychlý přechod značně omezovaly," zhodnotil zápas trenér domácího týmu Aleš Kořínek. "Pochválit musím našeho brankáře Kašparce, až na pár technicky nezvládnutých zákroků při střelbě soupeře z postu křídel, podal výborný výkon," dodal Kořínek. Další domácí zápas čeká tišnovské házenkáře ve sportovní hale v neděli 5.10. od 17,00 hodin proti Třešti.

SK HC Tišnov - Sokol Nové Bránice 28:21 (13:8)

Sestava a branky Tišnova: Kašparec Mich. - Gajdoš 2, Švehla 2, Jančík 1, Slavíček 1, Kašparec Mart. 5, Novotný 6, Schneider J., Gruber J. 8, Klíč 3, Schneider O. Trenér: Kořínek

 

Náhledy fotografií ze složky SK HC TIŠNOV - SOKOL NOVÉ BRÁNICE

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář