Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tišnovští házenkáři po pěti zápasech pouze s jednou výhrou

19. 10. 2015

Po postupu do II. ligy se tišnovští házenkáři potkávají s výrazně kvalitnějšími soupeři, než tomu bylo v loňském ročníku Jihomoravské ligy. I přes poměrně vyrovnané výkony ovšem nedosahují takových výsledků, jaké si na začátku soutěže předsevzali. Nepomohl tomu ani poměrně nepříznivý los, kdy většinu těžkých utkání odehrávají na půdě soupeřů. Zranění Novotného, Panoše a Gajdoše také ovlivnilo několik utkání.


Už první zápas v Prostějově naznačil, že soutěž bude herně rychlá, tvrdá a co do kvality týmů vyrovnaná. Tým Tišnova i na dalších venkovních zápasech (Hustopeče, Ivančice) ukázal, že má na to odehrát kvalitní utkání druholigové soutěže, ovšem za předpokladu maximální koncentrace v obranné i útočné fázi hry. Domácí utkání proti Napajedlům a dokonce i proti vedoucímu týmu soutěže z Bohunic (sestupujícímu z I. ligy) ukázala, že v tišnovské sportovní hale může tým pravidelně bodovat a získávat tak důležité body do jinak vyrovnané tabulky soutěže.


K dalšímu utkání nastoupí tišnovští házenkáři v sobotu 24.10. ve Velkém Meziříčí, poté bude následovat reprezentační pauza. Před domácí publikem se ukáží v regionálním derby s Kuřimí v neděli 15.11. od 17,00 hodin.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář