Jdi na obsah Jdi na menu
 


Házená Tišnov - SK Kuřim 40:37 (18:20)

15. 11. 2015

Zaplněná tišnovská sportovní hala byla svědkem dalšího dramatického utkání v házené, tentokrát navíc s příchutí regionálního derby. V rámci 7. kola II. ligy hostili tišnovští házenkáři tým SK Kuřim.

Od začátku bylo utkání velmi vyrovnané, Kuřim využíval střeleckých schopností hráčů Kudly a Chýlka a skóroval střelami z větší vzdálenosti. Tišnov odpovídal rychlou kombinační hrou, kterou tvořil zejména hráč Havlát. Po několika zápasech, kde se příliš střelecky neprosadil, konečně splnil očekávání hráč Válek a s 8 vstřelenými brankami patřil k nejlepším hráčům Tišnova. Oba týmy v průběhu utkání vzájemně uplatnili na nejlepší střelce (Havlát, Chýlek) osobní obranu, tím však vznikl větší prostor v obou obranách, což lépe využili hráči Tišnova. Střelecky se prosazoval zejména Kučera. Výborný výkon podali oba brankáři. Tišnovská sportovní hala tak po dlouhé době viděla krásný zápas v házené, ve kterém nechyběla rychlost a napětí až do konce. V tom projevili více chuti po vítězství tišnovští házenkáři a v přímém souboji o chvost tabulky porazili družstvo z Kuřimi o 3 branky. Nepříjemnou kaňkou na skvělé házenkářské podívané je tak pouze zranění tišnovského hráče Panoše, který byl po utkání převezen zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice s podezřením na vnitřní poranění. Vyšetření ultrazvukem však naštěstí toto podezření nepotvrdilo a hráč Panoš by měl být po krátké rehabilitaci připraven do hry pravděpodobně už v příštím kole II. ligy, kdy Tišnov odehraje důležité utkání v Maloměřicích.

 

Házená Tišnov - SK Kuřim 40:37 (18:20)

 

Sestava a branky Tišnova:
Krupa Daniel - Švehla Michal 3, Burget Daniel 4, Gruber Jakub, Válek Radomír 8, Kašparec Martin, Veselý Petr 2, Panoš Dominik 2, Schneider Ondřej, Gajdoš Jiří 2, Havlát Jiří 8, Kučera Vít 8, Klíč Jiří 3

Trenér: Gruber Jan
Asistent: Slavíček Michal
Vedoucí: Schneider Jan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář