Jdi na obsah Jdi na menu

SK HC TIŠNOV - SOKOL HOSTĚRÁDKY 30:28 (17:12)

9. 11. 2014

Házenkáři vydřeli sedmou výhru v sezóně

Tišnov – Po prohře na hřišti vedoucího Havlíčkova Brodu si chtěli tišnovští házenkáři spravit chuť v domácím zápase s Hostěrádkami. Po výhře 30:28 se jim to nakonec povedlo. Po vydařené první půli ale jistě pomýšleli na výraznější vítězství.

Soupeř z Hostěrádek v letošní sezóně překvapuje solidními výsledky, ke kterým jim pomáhá především střelecká forma zkušeného Šenkyříka. Na toho se tišnováci dobře připravili a když k pevné obraně přidali i vydařené přechody do rychlých protiútoků, v poločase vedli o pět gólů 17:12.

Místo navyšování náskoku ale domácí v druhé půli dovolili soupeři návrat do hry o body. Střelci z Hostěrádek pohodlně zakončovali z devítimetrové vzdálenosti a hráči Tišnova neměli v útoku dostatek trpělivosti a po ukvapeném zakončování rychle ztráceli míče i náskok, který krátce před koncem soupeř úplně smazal.

Potom ale házenkáře z Tišnova podržel v bráně střídající Rybář a dodal tak domácím potřebný klid do závěrečných minut, ve kterých si pohlídali dvougólovou výhru. I ta mohla tišnováky po nepovedené druhé půli těšit. Výrazný podíl na sedmém vítězství v podzimní části měl devatenáctiletý Dan Adensam, který svou bojovností dokázal vybojovat několik míčů i gólových šancí právě v situacích, kdy na zkušenější tišnovské hráče padl největší útlum.

Do zimní přestávky Tišnovu zbývá sehrát ještě tři zápasy, i přes ztrátu v Havlíčkově Brodě zůstává cílem házenkářů postup do druhé ligy.

SK HC TIŠNOV – SOKOL HOSTĚRÁDKY 30:28 (17:12)